Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 30.09.2016 podczas kolejnej edycji targów branżowych METALMEX 2016  TRENDY I INNOWACJE
Już po raz siódmy firma Metalmex zaprasza na ogólnopolskie targi branżowe METALMEX 2016 TRENDY I INNOWACJE. Podczas targów zaprezentowana zostanie najnowsza oferta przemysłu meblarskiego, swe propozycje pokażą najwięksi producenci w branży. Aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz.


W tym roku część wystawiennicza zostanie podzielona na pięć stref. Główna z nich to strefa branżowa- wystawcy: Ameri-pol Trading, Arte uchwyty meblowe, Beko, Biterum, GAMET – polski producent, Hettich, Häfele Polska, Homag Group, Hranipex Poland, Italinox, ITA TOOLS,KASH, Kronospan, Laguna Fabryka Okuć, Niemann Polska, Nomet Toruń, Pöttker, PROFORM – design dla wymagających, REHAU Polska, Reisser, Schwinn, Scm Group, Siro, Sta-put, Thermoplast, V-bud Walkiewicz, WIECH Fronty Meblowe
Cztery pozostałe strefy to:
– Metalmex’owska Arena Designu, którą wzorem lat ubiegłych wypełnią wystawy młodych polskich designerów, studentów Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także Politechnika Poznańska.
– Strefa Sztuki, to wystawy pod patronatem V.A. Gallery Poland, w ramach których zaprezentowane zostaną m.in. zdjęcia wielokrotnie nagradzanego w świecie, polskiego fotografika, piewcy kobiecego piękna – Michał Paź – Fotografia, karykatury Darka Łabędzkiego, artysty, który od lat leczy świat śmiechem i którego dorobek uznawany jest za antidotum na dzisiejszą niełatwą rzeczywistość! Zobaczymy też „Pejzaże architektoniczne”, obrazy autorstwa Natalia Rozmus Art&Stuff, którą będzie można również podziwiać malującą na żywo.
– Aktywni i kreatywni, tu prace zaprezentuję znani z poprzedniej edycji targów, pasjonaci nowych technologii: Paweł Drzewiecki i Marcel Trzybiński, uczniowie Technikum Elektroniczno- Mechanicznego w Poznaniu, laureaci między innymi – Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2015, oraz miłośnik starych, kultowych pojazdów- Jacek Wiącek, którego hobby to odrestaurowanie samochodów, zwłaszcza polskich, kultowych z czasów PRL
– Upcyklingowy zawrót głowy – tegoroczna nowość – to miejsce gdzie pokażemy jak nadać nową formę i funkcjonalności niepotrzebnym przedmiotom- prace wykonane zostaną przez pracowników naszej firmy.

Główną sportową atrakcją i wydarzeniem tegorocznej edycji targów będą niewątpliwie zawody Strongman’ów.
W tym dniu, za sprawą najsilniejszych ludzi w Polsce -Sławomira Toczka Marcina Wlizło, Grzegorza Peksy, Irka Kurasia, Sławomira Orła – z pewnością zatrzęsie się – przynajmniej w Wysogotowie- ziemia.
A wszystko to pod czujnym okiem Mariusza Pudzianowskiego, 5-cio krotnego Mistrza Świata, najsilniejszego człowieka na świecie w historii Strongman, człowieka, którego zna cała Polska!!!!!!

Konferansjerem tegorocznych targów będzie powszechnie znany i lubiany dziennikarz i artysta estradowy Irek Bieleninik

Oczywiście nie zabraknie konkursów, akcji promocyjnych, dobrej muzyki, pysznej kawy, cateringu i miłej atmosfery.

Metalmex – akcesoria meblowe to miejsce, w którym robi się interesy i poznaje nieprzeciętnych ludzi. To platforma łącząca biznes ze sztuką i sportem. To kreatywność i innowacyjność.

Serdecznie zapraszamy!